מהי החשיבות של צילום מוצרים

תוכן עניינים

העולם כיום מתנהל בצורה מהירה. אנשים לא יושבים וקוראים על כל מוצר שהם רוכשים – הם מסתכלים על תמונה ואם היא מצאה חן בעיניהם רוכשים את המוצר, אם לא מוותרים עליו. בדיוק בגלל זה התפתח התחום של צילום מוצרים לאתרי אינטרנט. אם אתם בעלי אתר מכירות אינטרנטי אתם חייבים להבין בתחום.

מהי החשיבות של צילום מוצר?

מאחר שאנשים "קונים עם העיניים" המוצר חייב להיראות אטרקטיבי. לכן, במידה ותצלמו אותו בתאורה לא נכונה, במיקום לא נכון או בזווית לא נכונה הוא עלול להיראות רע. מוצר שנראה רע לא יימכר. לכן ישנה חשיבות בצילום מוצרים מקצועי.  לא משנה כמה תקראו באינטרנט על צילום מוצר, אדם מקצועי ידע לעשות את עבודת הצילום טוב מכם.

אילו מוצרים כדאי לצלם?

חשוב לצלם את המוצרים שאתם מוכרים, ולא רק את חלקם. לדוגמה – אם אתם בעלי חנות צעצועים, אל תצלמו רק בובה אחת. עליכם לצלם את כל המגוון, על מנת לשקף ללקוח עושר, גירוי ומה הוא יקבל במידה ויגיע לחנותכם.

בנוסף, כיום ישנם חנויות שלמות שמתנהלות רק באינטרנט. חשיבות צילום מוצרים לאתרי אינטרנט חשובה ביותר! הלקוח לא יכול להגיע פרונטלית לחנות ולראות את המוצר. לכן חשובה לו התמונה המדויקת שתמחיש לו מה הוא עומד לקבל. לקוחות רבים לא יקנו מחנויות ללא תמונה מצורפת כי לא יסמכו על השירות שיקבלו. 

לכן צילום המוצר חשוב ביתר שאת במקרים אלו. על מה חשוב לשים את הדגש בעת הצילום?

בעת הצילום חשובים מספר דברים:

1. אטרקטיביות – על התמונה למשוך אליכם את הלקוח. ברחבי האינטרנט חנויות רבות ולכן צילום מוצר מקצועי מעלה את איכות תמונתכם וכך את איכות מוצרכם.  השקיעו בתאורה, ברקע ובכל תמונה ותמונה. כמובן שצלם המוצרים המקצועי יעזור לכם במטלה זו.

 2. מהימנות – זכרו שבסופו של יום הלקוח שיקנה את המוצר קבל אותו. ולכן על המוצר לשקף את המציאות. אל תסלפו פרטים ותציגו מוצר שהלקוח לא יקבל.   מוניטין העסק חשוב יותר ממכירה חד פעמית! 

3. טכניקה – זוית הצילום, תאורה ונראות המוצר. את ההקפדה יעשה צלם מוצרים מקצועי עם ניסיון וציוד מתאים.

נשמע מעניין? מוזמן ליצור איתי קשר כאן

אשמח לחזור אליך בהקדם

פסס פסס ..
אני יודע, המצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מעוניין לשמוע פרטים?

* אותיות קטנות – אין! יש רצון טוב