צילום עירום אומנותי - גברי

** כל התמונות מפורסמות אך ורק בתיאום ובאישור המצולמים **

צילום עירום אומנותי - נשי

** כל התמונות מפורסמות אך ורק בתיאום ובאישור המצולמות **

צילום עירום אומנותי בסטודיו

צילום עירום אומנותי

צילום עירום אומנותי מצד אחד הוא צילום כמו כל צילום אחר, אבל מצד שני הוא עולם שלם. עולם של משחקי תאורה עם אור וצל, של תנוחות מסתירות, של הבעות הגוף ויחד איתם של הבעות הפנים. אבל יותר מזה צילום עירום הוא סיפור. סיפור של הגוף שלנו, של חשיפה למצלמה, לצלם ולמצלמה, מסע אל תוך עצמנו. חשיפה היא מחסום, אבל היא מאתגרת, ואחריה אנו חשים שלמים יותר.

תמונת העירום שלכם יכולה להיות פתוחה, פרונטלית ומגלה, ויכולה גם להיות מאוד מרומזת, מסתירה ופחות חושפת, עדינה ומספרת סיפור, סיפור של גוף, סיפור של שרירים או של פיסות גוף. התמונה יכולה להיות צילום של פנים והגוף מוסתר או מוחשך, או להיפך: הצגת הגוף במרכז ואילו הפנים מרוחקות או מוחשכות. היא כמובן יכולה להיות גלויה ומוארת כולה, פרונטלית ובועטת, או מוארת ועם זאת מוצנעת שמגלה ומסתירה.

לפני הצילום

את הרצון עוטפות לא מעט חששות והשאלה בשביל מה אני צריך/כה את זה בכלל. מדובר קודם כל בחשיפה, חשיפה של הגוף העירום אבל הרבה יותר מזה מדובר בחשיפה ריגשית ונפשית, מסע אל תוך עצמנו. החשיפה הזו היא סוג של מחסום שאנחנו מרגישים שאנו רוצים לעבור אותו ולהתגבר עליו. הגוף העירום הזה הוא אנחנו, הוא חלק מאיתנו ואנו גאים בו, למרות שהוא לא מושלם, וצילום העירום הוא חלק מהתהליך הזה של להיות להשלים עם עצמנו ועם הגוף שלנו. חלק מאיתנו יותר אוהבים את הגוף שלהם וחלקנו פחות, אבל זה הגוף שלנו, לא יהיה לנו גוף אחר. גם אם נרזה קצת, או נתאמן קצת עדיין זה הגוף שלנו, וללמוד לאהוב אותו יחזק אותנו מבחינות רבות. צעד משמעותי בקבלה הזו של הגוף הוא החשיפה, חשיפת הגוף העירום לצלם זר, לתיעוד, לצילום שנשאר.

הצילום עצמו

צילום עירום הוא חוויה עוצמתית יותר מכל צילום אחר, צילום שבא אחרי אין סוף התלבטויות, צילום שמלווה ברצון עז, כמעט צורך פיזי לעשות את הצעד. צילום עירום אומנותי מתבצע בדרך כלל בסטודיו, בפרטיות. רק התאורה של הצילום דולקת, כך מתקבלת אווירה אינטימית והרגשה נינוחה ומגנה. רק הצלם והמצולם/ת.

בצילום עירום התפקיד של הצלם הוא לא רק לצלם. לא מספיק לדעת לצלם, לביים, לבנות את הפריים וליצור תאורה מתאימה. היכולת של הצלם לגרום למצולם להרגיש בטוח, נינוח וליהנות מהצילום הוא חלק משמעותי מאוד ולפעמים חשוב יותר מהחלק הטכני. היכולת שלי לגרום לך להרגיש בבית, להרגיש ביטחון, לתמוך בך וללוות אותך בתהליך, ומצד שני להיות מקצועי.

ככל שעובר הזמן במהלך הצילום, אתם נעשים נינוחים יותר, רגועים, ולאט לאט מגיעים למצב שאתם כמעט מתעלמים מקיומה של המצלמה. זו הנקודה שבה מגיעות התמונות הטובות ביותר… אמיתיות, טבעיות, ושהמבט שלכם אומר עליכם משהו מעניין. משך הזמן שלוקח להגיע לנקודת השחרור הזו תלוי כמובן בכם, במי שאתם, אבל לרוב מדובר בכ – 30 דקות. משך הסשן של צילום עירום כולל תדמית – כשעתיים.

מה מביאים לצילום?

צילומי עירום אומנם לא מצריכים סטים של בגדים, אבל מאוד כדאי להביא תחתונים יפים, בגד ים, תכשיטים ואביזרים נוספים. בלון סבון, עשן סיגרייה, או תפוח… כל דבר יכול לשמש כאביזר שמוסיף עניין לצילום שלכם. פריטים קטנים שמוסיפים המון לצילום, וגם מספרים עליכם משהו. כובעים, משקפי שמש, תכשיטים, שעונים, צעיפים ועניבות. חישבו גם על דברים שמאפיינים שאינם אביזרי לבוש כגון כלי נגינה, אביזרי ספורט, וכו’.

בסיום הצילום

התמונות הן תוצאה של תאורה, העמדה, זוית צילום וכמובן המבט והמבע שלכם. בסוף הצילום, לאחר תהליך הבחירה, אתם מקבלים דיסק און קי עם התמונות שבחרנו.

התרשמתם? בואו נדבר מחכה לכם עם הצעה בוואטסאפ