מהו צילום תדמית לעסקים?

תוכן עניינים

מהו צילום תדמית לעסקים?

צילום תדמית לעסקים הינו ז'אנר ייחודי בצילום ללכידה של תמונות בעלי עסקים או בעלי מקצוע בצורה מקצועית. צילומי תדמית לעסקים משמשים לצורך הצגה במדיות שונות על מנת לייצר רושם משכנע. צילום תדמית מקצועי עבור עסקים נדרש לייצג את בעל העסק/מקצוע באופן אופטימלי כך שישדר את ערכי העסק ויציג מסר בולט הקשור באופי המקצוע.

צילומי תדמית כוללים מספר קטגוריות אפשריות: תמונות עסקיות, צילומי תדמית לחברות/לעסקים, תמונות פרופיל או הדשוטס ופורטרטים לצרכי מיתוג.

צילומי הדשוטס

צילומי פרופיל או הדשוטס הם תמונות הכוללות ראש וכתפיים ומציגות את האדם המצולם באופן פוטוגני. השימוש בתמונות פרופיל נפוץ כיום מאוד כתמונת פרופיל לאתרי אינטרנט, לקורות חיים, ללינקדין ולפייסבוק, לכתבות, מגזינים ועיתונות וכן עבור פורומים וכנסים שונים.

צילום פורטרטים עסקיים

פורטרטים עסקיים הם תמונות של חצי הגוף העליון בלבד, בדרך כלל, על רקע המשרד העסקי. תמונת פורטרט מספרת מעט יותר על אופי המצולם, על עיסוקו, סביבת העבודה שלו ואופיו. פורטרטים משמשים עבור כתבות יח"צ ותדמית באתר החברה, בעיתונות ובמדיות נוספות.

צילומי תדמית עסקיים

צילומי תדמית עסקיים כוללים בתוכם מבחר סוגי צילומים: תמונות פרופיל לצוות ההנהלה ולעובדים, צילומים קבוצתיים, צילום פורטרטים עסקיים, צילומי הווי ואווירה, צילום של סביבות עבודה, צילום של פריטים שונים ועוד.

הצילומים יבוצעו במשרדי החברה באמצעות ציוד מקצועי ויבוצעו במגמה לייצג תדמית חיובית של העסק על פי אופיו, השירות אותו הוא מציע ומטרותיו. צילומי תדמית ייעשו כיישום של אסטרטגיה שיווקית כוללת.

צילומי פורטרטים מקצועיים

הפורטרטים המקצועיים מהווים קטגוריה נוספת המתייחסת לצילומי תדמית עבור מטרות מיתוג של עצמאים, יזמים, פרילנסרים, אמנים ועוד.

צילומי פורטרטים מקצועיים מתאימים עבור יחידים וכמו גם עבור קבוצות או שותפים.

פורטרטים מסוג זה יצולמו בסטודיו לצילום או בלוקיישנים שונים בחוץ.

צילום תדמית מקצועי זו אמנות

צילומי תדמית מקצועיים ישלבו יכולות, ידע וכישורים מעולם הצילום וכמו גם מעולמות השיווק והפרסום וייעשו על ידי צלם תדמית מקצועי.

חשוב לבצע צילומי תדמית המתבצעים על ידי צלם מקצועי וכוללים אסטרטגיה, אפיון, ניהול, הפקה ועיבוד ברמה גבוהה במיוחד.

נשמע מעניין? מוזמן ליצור איתי קשר כאן

אשמח לחזור אליך בהקדם

פסס פסס ..
אני יודע, המצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מעוניין לשמוע פרטים?

* אותיות קטנות – אין! יש רצון טוב