כך תמכרו טוב יותר באינטרנט

תוכן עניינים

על פי "דו"ח דואר ישראל", ב- 2018 נמסרו מעל 65 מיליון חבילות במשקל 14,100 טון. זוהי מהפכה של ממש בשגרת הקניות של הצרכן הישראלי. האינטרנט בעידן הדיגיטלי הופך לזירת הקניות שלנו, אנחנו קונים כמעט הכל באינטרנט, זה קל, נוח וזמין ללקוחות 24/7.

בניגוד לחנות בקניון או ברחוב מרכזי שדורשת תשלומי שכירות, ארנונה, חשמל, משכורות, מיסים ומה לא, אתר מכירות ידידותי ומקצועי הוא נכס שפתוח וזמין ללקוח סביב השעון שאינו דורש את כל העלויות הללו ומוכר את המוצרים שלך.

החיסרון הקיים עדיין בגישה הדיגיטלית הינו שהלקוח אינו יכול לחוש את המוצר פיזית, לגעת, להרגיש ולהתרשם מהצבע והטקסטורה.

הפתרון הנותן מענה לסוגיה הצרכנית הוא צילום מקצועי של המוצרים. בשיטוטי בחנויות הדיגיטליות אני רואה לעיתים קרובות צילום מוצר שצולם בעזרת טלפון נייד. אך האם תמונת מוצר חובבנית שצולמה מטלפון אכן תשכנע את הלקוח לקנות את המוצר? לא בטוח. הגם שלכולנו יכולת צילום זמינה וקלה, לטכניקת הצילום, לאיכות התמונה, להתאמת התאורה, גודל התמונה ומשקלה יש חשיבות באופן בו הלקוח חווה את המוצר.

צלם מקצועי עם ניסיון וידע, יוכל בעזרת תאורה נכונה, זוויות צילום וגרפיקה להעביר את המרקם, צבע ומבנה המוצר כך שהלקוח יוכל כמעט לחוש את המוצר לפני שהוא מחליט האם לבצע רכישה.

מה באמת ישכנע את הלקוח לקנות?

המטרה שלנו היא לשכנע את הלקוח לרכוש את המוצר אצלנו. זהו מאמץ משולב של חוויית קניה, מחיר ושירות. חוויה היא שם המשחק וצילום מוצרים מקצועי לאינטרנט באמצעות צלם מקצועי בעל ניסיון וידע יכול לעשות את ההבדל ולהגביר מכירות.

צילום מוצרים לאמזון
צילום: מולי נעים

תמונה מקצועית יכולה לעשות את ההבדל בהתרשמות ובהחלטה של הלקוח האם לרכוש את המוצר מהאתר שלך או מאתר מתחרה. צילום מוצרים זו השקעה של זמן, כסף ומשאבים אך החזר ההשקעה הוא בטווח הקצר.

פירוט מלא של דרישות לתמונה של מוצר אשר נמכר באמזון

צילום מסך: טבלת דרישות של אמזון לצילום מוצר

כך מצטרפים אל ה"גדולים". צלמים מקצועיים מתמחים בהתאמת הצילומים לסטנדרטים הגבוהים של אמזון ואתרי המכירות המובילים בעולם בצילום והצגת מוצרים.

בין השאר נדרשים המוכרים לסטנדרטים של מידות, אחידות, תאורה, רקע ועוד

נשמע מעניין? מוזמן ליצור איתי קשר כאן

אשמח לחזור אליך בהקדם

פסס פסס ..
אני יודע, המצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מעוניין לשמוע פרטים?

* אותיות קטנות – אין! יש רצון טוב