5 טעויות שבעלי עסקים עושים

תוכן עניינים

בעקבות המשבר הנוכחי נכנסנו לתקופה בה המסעדות נסגרו ומכורח הנסיבות עברו למכור בדיגיטל משלוחים בלבד ואחכ נוסף גם שירות הטייק אווי, כך שבשוק תחרותי צילום אוכל הפך להיות היכולת היחידה לגרות את הלקוח להחליט האם את ההזמנה הוא יעשה אצלך או אצל המתחרה. המשמעות היא שצילום אוכל מקצועי הפך להיות מקדם המכירות העיקרי שלך כבעל מסעדה. האם התפריט שלך מצולם ומגרה את הלקוח לבצע הזמנה? האם הוא מעורר את החושים? הנה דוגמא ל- 5 טעויות שמסעדנים עושים.

1. שתי תמונות, אותה מנה : האם המנה  בצד ימין מעוררת אותך ? ובצד שמאל ?

11
צילום מסך
צילום מזון, צילום מנות למסעדות ובתי מלון
צילום: מולי נעים

לא מעט בעלי עסקים מצלמים את המנות באייפון כדי לחסוך בעלויות, אבל בסופו של דבר מפסידים מכירות. הפלטפורמות של גוגל פייסבוק ואינסטגרם הפכו לזירת המכירות ומשרדי הפרסום הגדולים בעולם, ההבדל בין צילום מקצועי מושקע, לבין צילום לא מקצועי עושה את ההבדל בסופו של דבר בבחירת הלקוח בינך לבין המתחרה. רק לאחרונה ליוויתי לקוחה שהיתה מצלמת בטלפון את כל המוצרים ומעלה לאתר, עשינו פרויקרט של צילום התפריט, ולאחר כחודש היא דיווחה לי על עליה של כ 30 אחוז במכירות.

יום צילום אוכל

דורש לא מעט השקעה והכנות, הכנה של המנות, חומרי גלם, אנשי צוות שיעבדו יחד עם הצלם במהלך כל היום וכמובן, זמן. אולי בטווח הקצר זה נראה כמו השקעה ו"כאב ראש" אבל זו הנראות שלך והמבדיל אותך מהמתחרים.

חברות המשלוחים מציעות צילום יום צילום בחינם

זה משתלם? כשחברות המשלוחים שולחות צלם התמונות מגבלות וזכויות שימוש לאתרים שלהם בלבד, כך שהתמונות נשארות שלהם ולמסעדה אין אפשרות להשתמש במתמונות ברחבי הרשת, כך שצריך להביא את השף, להכין את המנות, להשתמש בחומרי גלם, לצלם שוב ושוב עבור כל חברה וחברה. בחירת צלם משלך תאפשר לך גמישות ושימוש ללא הגבלה, לכן תצלמו עם צלם שלכם שיתן לכם אפשרות לשימוש רחב בתמונות ביום צילום אחד.

בחירת צלם

לא מעט לקוחות שמגיעים אלי אחרי שכבר עשו יום צילום ובחרו צלם בלי לבדוק את תיק העבודות שלו ובסוף קיבלו חומרים שהם לא השתמשו בהם כי לצלם לא היה את הידע. צילום מזון מקצועי דורש ידע, טכניקה, ראיה מקצועית וכמובן תשומת לב לפרטים הקטנים שרק צלם מזון מקצועי מבין ויודע.

נשמע מעניין? מוזמן ליצור איתי קשר כאן

אשמח לחזור אליך בהקדם

פסס פסס ..
אני יודע, המצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מעוניין לשמוע פרטים?

* אותיות קטנות – אין! יש רצון טוב