טעויות שבעלי עסקים עושים

5 טעויות שבעלי עסקים עושים במכירות

בעקבות המשבר הנוכחי נכנסנו לתקופה בה המסעדות נסגרו ומכורח הנסיבות עברו למכור בדיגיטל משלוחים בלבד ואחכ נוסף גם שירות הטייק אווי, כך שבשוק תחרותי צילום אוכל הפך להיות היכולת היחידה לגרות את הלקוח להחליט האם את ההזמנה הוא יעשה אצלך או אצל המתחרה. המשמעות היא שצילום אוכל מקצועי הפך להיות מקדם המכירות העיקרי שלך כבעל מסעדה.

האם התפריט שלך מצולם ומגרה את הלקוח לבצע הזמנה? האם הוא מעורר את החושים?

הנה דוגמא ל- 5 טעויות שמסעדנים עושים.

1. שתי תמונות, אותה מנה : האם המנה כפי שהיא מוצגת מעוררת אותך ?

11
צילום מסך

ועכשיו ?

צילום מזון, צילום מנות למסעדות ובתי מלון

2.     לא מעט בעלי עסקים מצלמים את המנות באייפון כדי לחסוך בעלויות, אבל בסופו של דבר מפסידים מכירות. הפלטפורמות של גוגל פייסבוק ואינסטגרם הפכו לזירת המכירות ומשרדי הפרסום הגדולים בעולם, ההבדל בין צילום מקצועי מושקע, לבין צילום לא מקצועי עושה את ההבדל בסופו של דבר בבחירת הלקוח בינך לבין המתחרה. רק לאחרונה ליוויתי לקוחה שהיתה מצלמת בטלפון את כל המוצרים ומעלה לאתר, עשינו פרויקרט של צילום התפריט, ולאחר כחודש היא דיווחה לי על עליה של כ 30 אחוז במכירות. 

3.     יום צילום דורש לא מעט השקעה והכנות, הכנה של המנות, חומרי גלם, אנשי צוות שיעבדו יחד עם הצלם במהלך כל היום וכמובן, זמן. אולי בטווח הקצר זה נראה כמו השקעה ו”כאב ראש” אבל זו הנראות שלך והמבדיל אותך מהמתחרים. 

4.     חברות המשלוחים מציעות צילום תפריט כחלק מהעסקה, אבל עם מגבלות וזכויות שימוש לאתרים שלהם בלבד, כך שהתמונות נשארות שלהם, ויש צורך לצלם שוב ושוב עבור כל חברה וחברה, כך שבחירת צלם משלך -תאפשר לך גמישות ושימוש ללא הגבלה.

5.     בחירת צלם- לא מעט לקוחות שמגיעים אלי אחרי שכבר עשו יום צילום ובחרו צלם בלי לבדוק את תיק העבודות שלו ובסוף קיבלו חומרים שהם לא השתמשו בהם כי לצלם לא היה את הידע. צילום מזון מקצועי דורש ידע, טכניקה, ראיה מקצועית וכמובן תשומת לב לפרטים הקטנים שרק צלם מזון מקצועי מבין ויודע. 

פוסטים אחרונים

צילום תדמית
כל הנושאים
Muli Naim

צילום תדמית

צילום תדמית צילום תדמית כיום, בעולם שכולו תוכן באינטרנט לעיתים אנשים קונים עם העיניים. ולכן, חשוב מאד להשקיע במראה החיצוני שמייצג את התמיד של העסק

קרא עוד »
צילום מוצרים
כל הנושאים
Muli Naim

צילום מוצרים

צילום מוצרים צילום מוצרים העולם כיום מתנהל בצורה מהירה. אנשים לא יושבים וקוראים על כל מוצר שהם רוכשים – הם מסתכלים על תמונה ואם היא

קרא עוד »
צילום פורטרט
כל הנושאים
Muli Naim

למה חשוב לערוך צילומי תדמית

צילומי תדמית למה חשוב לערוך צילומי תדמית ? בשנים האחרונות ישנה עלייה במודעות לעריכת צילומי תדמית לעסקים. מתווכים, מטפלים במקצועות אלטרנטיביים, יועצות שינה לתינוקות ולא

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.