צילומי תדמית וצילום פורטרט

צלם מזון תדמית ומוצר

צילומי תדמית וצילום פורטרט

אז אחרי שדיברנו על איך לבחור צלם, בחרתם צלם והחלטתם לעשות צילומי תדמית וצילום פורטרט.

עולם הדיגיטל פותח בפני אנשי העסקים הזדמנות לחשיפה נרחבת. זהו אתגר שבו לרושם הראשוני של הצופה והתחושה של חיבור אישי יש משמעות רבה בעולם שבו האינטראקציה היא חזותית ואינה מילולית. במקום שבו יש עודף מידע, הבולט הוא זה שלוקח את כל הקופה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כצלם מקצועי בעל ניסיון רב בתחום למדתי שלהגיע לתוצאות הרצויות, בדרך כלל הנמדדות ביצירת קשרים עסקיים באמצעות המדיה הדיגיטלית, תמונות הפרופיל של אנשי העסק ותמונות התדמית משדרות סוג של אמון אצל הלקוח ולכן יש חשיבות לאותה תצוגה חזותית.

בהנחה שלא כולם דוגמנים ומאידך, תמונת פרופיל צריכה לייצג תדמית המצביעה על מהותו של העוסק הרי שלאופן הצילום, לסביבה ולאופן העמדת המצולם יש השפעה רבה על התמונה הרצויה.

צילומי תדמית לעסקים

להתכונן ליום הצילום

להנחות את המצולמים לגבי הלבוש הנדרש, להביא מאפר, לא לשכוח מוסיקה מעוררת ולייצר אווירה קלילה. להוריד את המתח הטבעי של כל מצולם שאינו מורגל בעמידה מול המצלמה ולתת לו את הזמן שלו עד לשחרור מול המצלמה.

חשוב להוסיף תמונות המעבירות את המסר וההקשר המקצועי, תמונת פרופיל של עו”ד לצד תמונת תדמית של משרדו משדרת מסר חזק ללקוח יותר מתמונת פרופיל מהתמונה של הרכיבה על האופניים.

להכיר את המצולם

כשאני ניגש לצילום תדמית, לפני הצילום תמיד אערוך סיור מקדים בבית העסק, אכיר את הנפשות הפועלות, את חדרי העבודה ואבין את הסביבה העסקית וההקשר הנדרש של התמונות.

בהכנות ליום הצילום אדאג להנחות ולתאם עם המצולמים לגבי הלבוש הנדרש, להביא מאפר, לא לשכוח מוסיקה מעוררת ולייצר אווירה קלילה. להוריד את המתח הטבעי של כל מצולם שאינו מורגל בעמידה מול המצלמה ביום הצילום ולתת לו את הזמן שלו עד לשחרור מול המצלמה.

חשוב להוסיף תמונות המעבירות את המסר וההקשר המקצועי, תמונת פרופיל של עו”ד לצד תמונת תדמית של משרדו משדרת מסר חזק ללקוח יותר מתמונת פרופיל מנותקת הקשר

צילום תדמית מקצועי
צילום תדמית עבור משרד עורכי דין Malka&Co

פוסטים אחרונים

צילומי מזון

5 טעויות שבעלי עסקים עושים

טעויות שבעלי עסקים עושים 5 טעויות שבעלי עסקים עושים במכירות בעקבות המשבר הנוכחי נכנסנו לתקופה בה המסעדות נסגרו ומכורח הנסיבות עברו למכור בדיגיטל משלוחים בלבד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *