צילומי תדמית וצילום פורטרט

תוכן עניינים

אז אחרי שדיברנו על איך לבחור צלם, בחרתם צלם והחלטתם לעשות צילומי תדמית וצילום פורטרט.

עולם הדיגיטל פותח בפני אנשי העסקים הזדמנות לחשיפה נרחבת. זהו אתגר שבו לרושם הראשוני של הצופה והתחושה של חיבור אישי יש משמעות רבה בעולם שבו האינטראקציה היא חזותית ואינה מילולית. במקום שבו יש עודף מידע, הבולט הוא זה שלוקח את כל הקופה.

כצלם מקצועי בעל ניסיון רב בתחום למדתי שלהגיע לתוצאות הרצויות, בדרך כלל הנמדדות ביצירת קשרים עסקיים באמצעות המדיה הדיגיטלית, תמונות הפרופיל של אנשי העסק ותמונות התדמית משדרות סוג של אמון אצל הלקוח ולכן יש חשיבות לאותה תצוגה חזותית.

בהנחה שלא כולם דוגמנים ומאידך, תמונת פרופיל צריכה לייצג תדמית המצביעה על מהותו של העוסק הרי שלאופן הצילום, לסביבה ולאופן העמדת המצולם יש השפעה רבה על התמונה הרצויה.

צילומי תדמית לעסקים
צילום: מולי נעים

להתכונן ליום הצילום

להנחות את המצולמים לגבי הלבוש הנדרש, להביא מאפר, לא לשכוח מוסיקה מעוררת ולייצר אווירה קלילה. להוריד את המתח הטבעי של כל מצולם שאינו מורגל בעמידה מול המצלמה ולתת לו את הזמן שלו עד לשחרור מול המצלמה.

חשוב להוסיף תמונות המעבירות את המסר וההקשר המקצועי, תמונת פרופיל של עו”ד לצד תמונת תדמית של משרדו משדרת מסר חזק ללקוח יותר מתמונת פרופיל מהתמונה של הרכיבה על האופניים.

להכיר את המצולם

כאשר אני ניגש לצילום תדמית, לפני הצילום תמיד אערוך סיור מקדים בבית העסק, אכיר את הנפשות הפועלות, את חדרי העבודה ואבין את הסביבה העסקית וההקשר הנדרש של התמונות.

בהכנות ליום הצילום אדאג להנחות ולתאם עם המצולמים לגבי הלבוש הנדרש, להביא מאפר, לא לשכוח מוסיקה מעוררת ולייצר אווירה קלילה. להוריד את המתח הטבעי של כל מצולם שאינו מורגל בעמידה מול המצלמה ביום הצילום ולתת לו את הזמן שלו עד לשחרור מול המצלמה.

חשוב להוסיף תמונות המעבירות את המסר וההקשר המקצועי, תמונת פרופיל של עו”ד לצד תמונת תדמית של משרדו משדרת מסר חזק ללקוח יותר מתמונת פרופיל מנותקת הקשר

מוכן.ה להעיף את העסק קדימה? בוא.י נלך על זה יחד

אשמח לחזור אליך בהקדם

פסס פסס .. אני יודע שהמצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מלא.י פרטים ואחזור אליך

  • אותיות קטנות – אין!

פסס פסס .. אני יודע שהמצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מלא.י פרטים ואחזור אליך:

* אותיות קטנות – אין! יש רצון טוב