צילום מוצרים מקצועי

תוכן עניינים

בשורות הבאות נפרט בפניכם את היתרונות שחשוב שתדעו אודות צילום מוצרים מקצועי. כך שאם יש לכם חנות אינטרנטית וטרם ערכתם צילום מקצועי למוצר שלכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות.

צילום מקצועי של מוצרים מאפשר למוצר להיראות דומה למציאות

מסקר קצר שערכנו בנושא, גילינו כי ישנם אנשים שנמנעים מקנייה של מוצרים באינטרנט.
לדבריהם, הם "נכוו" כאשר רכשו מוצרים און ליין. הכוונה היא למצבים שבהם הם ערכו קנייה של מוצר דרך המסך וכשהמוצר הגיע, הם גילו שהצבעים שלו לא היו דומים כלל לאלו שנראו בתמונה. מדובר כמובן באתר שלא הסתייע בחברה שמבצעת צילום מוצרים מקצועי.
חשוב לבצע צילום מוצרים לאתרי אינטרנט באופן מקצועי, מכיוון שצילום זה מאפשר למוצר להיראות דומה למציאות. מצב שצפוי להביא לתוצאה הרצויה: לקוח מרוצה שיבצע רכישות חוזרות בהמשך.

צילום מוצר מקצועי לאתרי אינטרנט מושך את העין

בעלי עסקים שיש להם חנויות אינטרנטיות שאינן נעזרות בצילום מקצועי, עשויים לאבד לקוחות פוטנציאליים מידי יום.
תחשבו רגע על סיטואציה שבמהלכה אתם גולשים באתר אינטרנט ומחפשים מוצר שאתם זקוקים לו ואינכם יודעים בדיוק כיצד הוא נראה.

נניח שמצאתם את המוצר, אך המוצר צולם בזווית לא טובה או בתאורה שאינה מאפשרת לראות את המוצר בשלמותו. בסיטואציה שכזו, סביר להניח שתבחרו להמשיך בחיפוש ולוותר על קנייה באתר זה.

צילום מקצועי מביא לעלייה במכירות

חנויות אינטרנטיות שעורכות צילום מוצרים אצל חברה שמתמחה בתחום, מגדילות את המכירות שלהן בעקבות שני היתרונות שצוינו קודם לכן.

לסיכום

אם יש לכם חנות אינטרנטית או אם אתם מכירים אדם שיש לו חנות שכזו, כדאי שתיידעו אותו כי עליו להיעזר בשירותי צילום מוצרים לאתרי אינטרנט. צילום מוצרים מקצועי שמבוצע על ידי חברה שמתמחה בתחום, מושכת את עיני הלקוחות, מאפשרת להם לראות בבירור את המוצר מכל צדדיו ומביאה לעלייה במכירות.

נשמע מעניין? מוזמן ליצור איתי קשר כאן

אשמח לחזור אליך בהקדם

פסס פסס ..
אני יודע, המצב הכללי לא משהו, אז יש לי הצעה:

הנחה מיוחדת לכל יום צילום

מעוניין לשמוע פרטים?

* אותיות קטנות – אין! יש רצון טוב